Megaton Medya ve Animasyon
. . . .
Teklif Al

Fuar Organizasyonu

Organizasyon ve toplantılarınızı dinamik ekibimiz ile VERİMLİ OLMASINI SAĞLIYORUZ

3D Stant Tasarımı

Fuarlarınızda markanızı en etkileyici şekilde temsil ediyoruz. En son teknolojiyle hazırladığımız 3D stant tasarımları ile ziyaretçilerin dikkatini çekin ve kalıcı bir izlenim bırakın.

Etkinlik Yönetimi

Profesyonel ekip ve deneyimimizle, etkinliklerinizin her aşamasını sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz. Detaylarla ilgilenirken sizin için en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

Catering Hizmeti

Özenle hazırlanmış catering hizmetlerimizle etkinliklerinizi unutulmaz kılıyoruz. Uzman şeflerimiz ve özel menülerimizle katılımcılarınıza unutamayacakları bir deneyim sunuyoruz.

Sosyal Medya Reklam Videoları

Hikayenizi anlatmanın en etkili yollarından biri olan sosyal medya reklam videoları ile markanızın dijital varlığını güçlendiriyoruz. Yaratıcı ve özgün içeriklerle hedef kitlenizi etkileyin.

Fuar Organizasyonu

MEGATON olarak her etkinlik bizim için ayrı bir heyecandır. Bu bakış açısı ile her etkinlikte müşterilerimizin etkinlikten beklenen hedeflere ulaşması için, uzman kadromuz ve sürdürülebilir iş birlikteliklerimizle etkinlik öncesinde tüm aşamalar projelendirmesi, bütçelen dirilmesi, tedarik planlamasını yapmaktayız. Etkinlik esnasında, operasyon yönetimimiz, her geçen gün artan deneyimizle kusursuz şekilde gerçekleştirmekteyiz. Etkinlik sonrasında ölçme, değerlendirme ve bir dahaki etkinlik için gelişim raporları hazırlamaktayız.