Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

VR Sanal Gerçeklik

Bir Dünya Hayal Edin, Ettinizmi ?

Gerisini Bize Bırakın

Metaverse (Öte Evrenler), şimdilik bir cihaz yardımıyla içine girebildiğiniz 3 boyutlu, sınırsız sayıdaki farklı görsel evreni birleştiren bir konsepttir.

Konsept diyoruz, çünkü şimdilik sadece bunun ayrı ayrı örneklerinin oluşumuna şahit oluyoruz.


Sanal Gerçeklik İle Hizmet Verdiğimiz Alanlar


Reklam Animasyonları
Ürün Lansmanı
Kendi sektörünüzde geliştirdiğiniz ya da satışını yaptığınız ürünlerinizin tanıtımına ya da kullanımına yönelik çözümler geliştiriyoruz.
Tanıtım Animasyonları
Eğitim Aktiviteleri
Eğitim alanında hizmet veren okul ve kurumların kullanımına yönelik sanal ve arttırılmış gerçeklik eğitim ve eğlence programları hazırlıyoruz. Ayrıca Personel eğitimlerinde üretim bandının eğitim sanal gerçeklik ile verebiliyoruz.

Hizmet Tanıtım Animasyonları
Sosyal Aktiviteler
Bir çok özel gün ve farklı sosyal tanıtımlarınız için sanal ve arttırılmış gerçeklik teknolojisi üzerinden organizasyonlar oluşturuyoruz.
Eğitim Animasyonları
Fuar ve Seminer Aktiviteleri
Firmanızın fuar ya da seminer üzerinde tanıtımına yönelik çözümler geliştiriyor. Kısa süreli tanıtımlarına yönelik çözümleri geliştiriyoruz.


Reklam Animasyonları
Sanal Şehir Turları ve Tanıtımlar
Sorumluluğunuz da bulunan bir yerin, beldenin, mekanın ya da bir şehrin sanal gerçeklik teknolojisi üzerinde planlamalar oluşturup kısa süreli sunum organizasyonları gerçekleştiriyoruz.
Tanıtım Animasyonları
Sanal Müze ve Müze Etkinlikleri
Bir müzenin sanal olarak gezilebilmesine ve müze içerisinde konusuna özel olarak simülasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Hizmet Tanıtım Animasyonları
Savunma Sanayi
Savaş ortamlarını dijital dünya ya aktarabiliyor ve askeri ürünlerinizi sanal gerçeklik ile tanıtımlarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Animasyonları
Özel Projelendirmeler
Yapmış olduğunuz işinize ya da alanınıza uygun birlikte sanal gerçeklik teknolojisi üzerine projelendirmeler gerçekleştiriyoruz. Hayallerinizi sanal dünya’da gerçekleştiriyoruz.    Aşağıdaki görseli 360 derece oynatabilirsiniz.