Kurumsal Tanıtım Filmi

Reklam ajansı MEGATON; iletişim dinamiklerine hakim ve gelişmiş estetik algılara sahip profesyonellerden oluşan uzman ekibi ile, hedef kitle, sektör ve rakip analizleri gerçekleştirerek hitap ettiğiniz kişilere en doğru şekilde ulaşmanın yolunu bulur ve tanıtım filmi hazırlama işlemini tamamen bu doğrultuda gerçekleştirir. Hayata geçirilen tanıtım filminde verilecek mesajların ne zaman ve nasıl verileceği titizlikle belirlenir. Müşteri talep ve beklentilerine göre çekimler ve görsel tasarımlar gerçekleştirilerek tanıtım videosunun görsel stoğu oluşturulur. Ardından hayata geçirilen animasyon & motion graphics çalışmalarıyla görseller hareketlendirilir ve kurgu & montaj tasarımı gerçekleştirilir. 

Fabrika Tanıtımları

 Fabrikanızdaki üretim faaliyetlerini ilk adımından son adımına kadar havadan, içerden ve dışardan profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile kayda alırız. Tanıtım metnini yazar, seslendirmesini yapar ve muhteşem bir kurgunun ardından size teslim ederiz. 

Hastane & Poliklinik Tanıtımları

Hastalarınıza verdiğiniz hizmetin kalitesini göstermek, hastane hakkında en güvenilir bilgiyi verebilenin yolu başarılı bir tanıtım filminden geçer. MEGATON hastanenizi en iyi anlatan tanıtım filmini profesyonel ekibi ile hazırlar.

Etkinlik Tanıtımları

Firmanızın düzenlediği her türlü etkinlik ve organizasyon deneyimli ekibimiz tarafından titizlikle kayıt altına alınır ve özenle kurgulanır.

Gayrimenkul & İnşaat Çekimleri

Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan videolarınız ile Gayrimenkul&İnşaat sektöründe rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Projelerinizin tüm detaylarını müşterileriniz izlesin aranızdaki güven bağını güçlensin.