Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

Python Öğrenme Sürecinde İçerik Üreten Yazılımcılar

Python Öğrenme Sürecinde İçerik Üreten Yazılımcılar

Python öğrenme sürecinde faydalı içerik ğreten yazılımcılar var mı?
Python 90’lı yılların başında Guido Van rossum tarafından geliştirilmeye başlanan nesne yönelimli, yorumsal, modüler ve etkileşimli, yüksek seviyeli bir dildir.

Python programlama dilini öğrenirken; güncel konu başlıklarını takip etmek, yeni bilgiler edinmek ve sektördeki başarılı kişilerin tecrübelerini dinlemeniz Python öğrenme aşamasında size çok faydalı olacaktır.

Dünya çapında kullanılan Python; son yıllarda yapay zeka uygulamalarında, doğal dil işleme alanlarında ve veri görselleştirme gibi birçok farklı bilimsel alanda kullanılır duruma gelmiş durumda popülerliği korumaya devam ediyor.

Python hakkında güncel bilgi sahibi olmanız için faydalı içerikler ürettiğine inandığımız yazılımcıları sizin için araştırdık. ????️

Merve Ayyüce Kızrak
T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nde çalışan Merve Ayyüce Kızrak; Özyeğin Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çeşitli araştırmalarda görev almıştır.

Türkiye’de yapay zekanın gelişmesi ve kalkınmaya yüksek katma değer sağlamak için yürütülen bir girişim olan Yapay Zeka Araştırma İnisiyatifi ile Türkiye’de yapay zeka çalışmalarına hız kazandırmak için gönüllü çalışmalar yürütmektedir.

Ayrıca Udemy‘de “Deep Learning AZ | Python ile Derin Öğrenme” kursu ile Python ve Derin Öğrenme konularına oldukça değerli katkılar sağlamaktadır.

⭐Twitter ▶️ YouTube
????Blog yazıları ⌨️Github


Selman Kahya
San Francisco State University’de masterini tamamlayan ve Silikon vadisinde yaşayan Selman Kahya, şuan Uber şirketinde yazılım mühendisi olarak çalışıyor.
YouTube kanalını oldukça aktif tutarak kariyer gelişimi, Amerika’da yaşam ve iş hayatı konularına dair ilham alacağınız ve öğretici birçok video yayınlamaya devam ediyor.

⭐Twitter ???? Blog yazıları
▶️YouTube ⌨️Github


Şadi Evren Şeker
Dr. Şadi Evren Şeker, lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerini bilgisayar mühendisliği bölümlerinde tamamlayarak akademik hayatı boyunca 17 farklı üniversitede çalışmıştır.
Yapay zeka, veri madenciliği ve iş zekası konularında oldukça değerli çalışmalarını Bilgisayar Kavramları YouTube kanalından paylaşmaya devam ediyor.
Ayrıca birçok üniversitede seminerlere katılarak öğrencilere destek oluyor.
⭐Twitter ▶️YouTube
????Website ⌨️Github


Mustafa Vahit Keskin
Mustafa Vahit Keskin, istatistik, makine öğrenimi ve büyük veri alanlarında güçlü bir geçmişe sahip deneyimli veri bilimcisidir.

Udemy’de en popüler kurslardan biri olan A’dan Z’ye Python eğitimi ile veri bilimi ve makine öğrenimi alanlarında da rehberlik ediyor.

Aynı zamanda veri bilimi ve AI alanlarında yarışmalar, paneller ve buluşmalar düzenliyor.

⭐Twitter ⌨️Github ▶️ YouTube


Fuat Beşer
Makine Öğrenimi ve AI alanlarına ışık tutma konusunda oldukça başarılı olan Fuat Beşer, aynı zamanda AI Business School ve Global AI Hub’ın CEO’su.

Fuat BEŞER, Türkiye’nin en büyük yapay zeka topluluğu olan Deep Learning Türkiye’nin de kurucularından olup Google Developer Expert olarak Google tarafından uzman ünvanı almıştır.