Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

Mozilla Thunderbird İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

Mozilla Thunderbird İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

Mozilla Thunderbird İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

1. Thunderbird sınırlamaları ve bilinen sorunları nelerdir? 

Herhangi bir yazılımda olduğu gibi, dosyaların sayısı ve boyutlarında bazı sınırlamalar vardır. Büyük dosya desteğine sahip olmayan bir dosya sistemindeki maksimum dosya boyutları ve uzun dosya adlarının olası sınırlamaları gibi kısıtlamaları içerir.

2. Thunderbird e-posta adresim nedir?

Thunderbird bir e-posta uygulamasıdır, bu yüzden e-posta adresleri sağlamaz. Thunderbird, mevcut e-posta adresinizle çalışır. Herhangi bir e-posta adresiniz yoksa, Thunderbird’ü başlatmadan önce servis sağlayıcınıza başvurabilirsiniz.

3. Thunderbird güvenli midir?

Thunderbird, IMAP ve SMTP sunucularına TLS/SSL bağlantıları gibi güvenlik özellikleri sunar. Ayrıca güvenli e-posta ve mesajlar için destek sağlar. 

4. Thunderbird kullanımı için nereden yardım alabilirim?

Tüm destek web tabanlıdır.  Thunderbird doğrudan destek hizmetleri sağlamaz. Yani, Thunderbird’ün e-posta, faks, sohbet, telefon, uzaktan veya ücretli destek vermediğini de söyleyebiliriz.

5. Thunderbird neden ücretsizdir?

Thunderbird, kullanıcıların ücretsiz olarak indirebilecekleri ve kullanabilecekleri yenilikçi yazılımların geliştirilmesini destekleyen gelişen açık kaynaklı çabasının bir parçasıdır. Kullanıcıların ayrıca yazılım lisansı koşullarına uydukları sürece kaynak kodunu görüntülemelerine ve değiştirmelerine izin verilir.