Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

Mozilla Özel Css Ayarlama

Mozilla Özel Css Ayarlama

Merhabalar başlığımda yazan problemde başınıza gelip buralara yolunuz düştü ise muhtemelen sorununuz da çaresini buldunuz diyebilirim. Nedeni ise aynı problemin benimde başıma gelmesi ve bir şekilde çözüme ulaştırdığım dan dolayı sizlerin de başına gelebileceğini düşünüp bloğuma böyle bir makale eklemeye karar verdim.

sadece-mozilla-icin-css-ayarlama Sözü daha fazla uzatmadan kısaca problemimize değinelim. Sorunumuz şu; Siteniz için Css ile süslenmiş çok hoş bir çalışma yaptınız. Google© Chrome, Internet Explorer gibi birçok tarayıcı da çalışıyorken, Mozilla da ufak bir kayma veya istediğiniz gibi olmadı. Sadece Mozilla için Css ayarlasanız herşey tamam olacak ama yaptığınız her değişiklik diğer tarayıcıları da etkiliyor.

Hemen Css dosyanızı açıyorsunuz ( Eğer Wp kullanıyorsanız Görünüm » Düzenleyici yaparak Css dosyanıza ulaşabilirsiniz Eğer Ftp bilgileriniz mevcutsa Filezilla veya farklı bir ftp programı kullanarak css dosyanıza erişebilirsiniz. )Dosyanızı notepad ++ plus veya Edit Plus kullanarak açabilirsiniz. Size tavsiyem Sublime Text 3 (daha önce mac kullanırken aşığı olduğum ve Windows & Linux içinde sürümleri mevcut).

 

@-moz-document url-prefix() {
h1 {
color: #fff; /* buraya istediğiniz css bilgisini ekleyebilirsiniz. */
}
}


istediğiniz kodları eklediğinizde sadece Mozilla tarayıcısında görüldüğünü göreceksiniz.