Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

Kolay Editlenebilen Tasarımlar ile Değişim Hız Kazansın

Kolay Editlenebilen Tasarımlar ile Değişim Hız Kazansın

Günümüzde her türlü teknolojide olduğu gibi web tasarımı da gün geçtikçe hızla değişmekte. Sürekli yapılması gereken teknik yenilikler, içerik güncellemeleri ve düzeltmeler bu teknolojileri yöneten kişiler için zaman zaman yük oluşturmakta. Günümüzde en basit web sayfasında bile içerikler hızla değişebilmekte. Örneğin günde defalarca içerik değiştiren haber siteleri eğer teknik alt yapı yoksa, çoğunlukla yöneticileri için eziyet haline gelebilir. Sayfanın kaynak yapısından değişiklik yapmak çoğu kişi için zor bir durum halini alıyor. Bu noktada kolay editlenebilen tasarımlar büyük önem taşıyor.

 

Nedir Kolay Editlenebilen Tasarımlar?
Kolay editlenebilen web tasarımlar sayfanın kaynak yapısına müdahale etmeden içeriği ve tasarımı bir yönetici panelinden değiştirebildiğiniz tasarımlara denir. Bu yönetici paneliyle içerik ekleyip silebilir, değiştirebilirsiniz. Sayfanızda paylaştığınız fotoğrafları kolayca yönetebilir, verilerinizi arşivleyip kolayca erişimini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında temada renk, logo vb sabit unsurlara da rahatça müdahale edebilirsiniz. Eğer online ürün satışı yapıyorsanız ürünlerinizi hızlıca ekleyebilirsiniz. Fiyatları, açıklamaları, teknik özelliklerini, fotoğraflarını vb çok kısa sürede ekleyip düzeltebilirsiniz.

 

Bir haber sitesi yönetiyorsanız haberleri kolayca ekleyip, silebilirsiniz. Metinde bir yanlışlık yaparsanız saniyeler içinde düzletebilirsiniz. Haber görsellerini kolayca yönetebilir. Yapılan yorumları kontrol edebilirsiniz. Üyelikleri yönetebilir, yine saniyeler içinde şifrelerden tutun da kullanıcı bilgilerine kadar bir çok unsuru yönetebilirsiniz. Kısacası bu kolaylık işlerinizi yaparken size büyük zaman kazandırıyor.

 

Günümüzde web site yöneticileri için kolay editlenebilen tasarımlar bu kolaylıklardan dolayı büyük önem taşıyor. Gündelik hayatın hızına yetişmek için yönetilebilir tasarımlar artık web dünyasının vazgeçilmez bir parçası.