Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

Kodlama Öğrenmem Sitemi Tasarlamam İçin Yeterli midir

Kodlama Öğrenmem Sitemi Tasarlamam İçin Yeterli midir

Özellikle bilgisayar, programlamacılık ve kodlama gibi alanlara ilgi duyan, bu konularda kendilerini geliştiren ve en sonunda da kendi sitelerini kurarak, bu işi mali kazanca dökmek isteyen pek çok kişi var. Bu kişiler proje geliştiriyor, geliştirilen projelerden esinleniyor ya da sadece kendi kodlama bilgilerini ilerletebilmek amacıyla bazı deneme amaçlı işlere girişebiliyor. En sonunda ise bu çalışmaların ve emeğinin karşılığının gelmesi beklenirken, ufak tefek sorunlar çıkabiliyor ve proje iptal olabiliyor ya da yavaşlamak durumunda kalabiliyor.

 

Bu tarz durumlarda en çok sorulan sorulardan birisi “Kodlama öğrenmem kaliteli bir site tasarlamam için yeterli midir?” olmakta. Biz de, geçmiş tecrübelerimizden de yola çıkarak, buna dair bir yanıt oluşturmak ve bakış açımızı paylaşmak istiyoruz.

 

Elbette ki kodlama bilgisine sahip olmanız, siteniz üzerinde yapabileceğiniz pek çok değişikliği kendi elinize almanıza ve bu konuda karar mercilerinden birisi olmanıza oldukça yardım edecektir. Normal şartlarda kod bilmeyen bir web sitesi sahibinin yapacağı Google araştırmalarıyla, kitaplardan öğrenmeye çalışacağı bilgilerle kıyasladığımızda, işleriniz çk daha hızlı yürüyecektir.

 

Ancak web tasarım ve web yazılımı işlerinin tüm anahtarı kodlama bilgisine sahip olmak ve çalışmaları bunun üzerinden yürütmek değildir. Web sitesi, tüm unsurlarıyla bir bütündür ve aynı anda birden çok çalışmayı yapmayı da zorunlu kılmaktadır.