Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

Dropbox ile Adobe Photoshop iş birliği!

Dropbox ile Adobe Photoshop iş birliği!

Microsoft ile girdiği iş birliğinin ardından güçlü adımlarla yoluna devam eden Dropbox’dan bir de Photoshop atılımı geldi. Bir veri depolama hizmeti olan yazılım devi, şimdi yeni formatları destekleme kararı aldı.

 

Dikkatleri üzerine çekecek bu karar ile bulut hizmetine farklı bir bakış açısı getiren Dropbox, web tasarım konusunda ileride bu hizmetlerini ileri bir seviyeye çekebilir.

 

Web arayüzünde PSD ve EPS formatlarını da destekleyecek. PSD olarak kısaltılan format Photoshop programının, EPS olarak kısaltılan format ise Illustrator programının kayıt türüdür. Dropbox aldığı bu karar ile sahip olduğu kullanıcı kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Bu formatların desteklenmesi, sadece dosyayı kaydedebilmeye değil yakınlaştırıp, inceleme yapabilmeniz anlamına da geldiğinden dolayı kullanıcı sayısında epey bir artış gözlemlenmesi bekleniyor.

 

Dropbox’a attığınız tüm dosya türlerinde benzer düzenleme ve yakınlaştırmaları yapabiliyorsunuz. En yüksek çözünürlüklü fotoğraflarda bile aynı hızda hizmet alabildiğiniz bulut hizmetinde herhangi bir dosyayı istediğiniz yere istediğiniz yöntemle yollamak da mümkün. Bilgilerin güvenliği ise Microsoft işbirliğiyle Dropbox güvencesi altında saklanıyor.

 

Dropbox’a tüm akıllı telefonlar ve mobil cihazlarla da giriş yapılabiliyor. Aynı hizmeti cebinizden de alabiliyorsunuz. Google Play ve Appstore’dan kolaylıkla indirilebilen program için hiçbir ek ücret istenmiyor.

 

Daha fazla saklama alanı için aylık 15 Dolar yani yaklaşık 40 TL ödeyerek ek özellikleri açabiliyorsunuz. Bu özelliklerin getirisi ise artık sizi harddisk veya usb bellek taşıma zahmetinden kurtarmış oluyor.