Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

Draw.io Nedir? Diyagram Nasıl Yapılır?

Draw.io Nedir? Diyagram Nasıl Yapılır?

Draw.io ücretsiz çevrimiçi diyagram çizim uygulamasıdır. Draw.io proje oluşturmak için temel görüntüleri çok miktarda kullanan bir diyagram uygulamasıdır.17 Eylül 2021
draw.io nedir?
Draw.io ücretsiz çevrimiçi diyagram çizim uygulamasıdır. Draw.io proje oluşturmak için temel görüntüleri çok miktarda kullanan bir diyagram uygulamasıdır. Basit bir sürükle-bırak teknikleri ile, bu kullanımı kolay web sitesi hemen hemen herkes kullanabilir ve tasarımı için bir yöntem sağlar.Bir draw.io diyagramında çalışırken, veriler yerel cihazınızda depolanır - diyagram verileriniz asla sunucularımıza gönderilmez. Diyagram verilerinin geçici olarak draw.io sunucularına gönderildiği tek zaman, eski bir tarayıcıyı (Internet Explorer) veya bir PDF dosyasını kullanarak bir grafiği raster formatına (resim) dışa aktarmanızdır. bu formatlar tamamen tarayıcınızda. Diyagram verileriniz asla kaydedilmez, görüntü dosyasını veya PDF'yi aldıktan hemen sonra silinir.
draw.io, ISO / IEC sertifikalarına ulaşmanıza yardımcı olabilir

Diyagram verileriniz cihazınızın ve diyagramınızı kaydettiğiniz platformun dışında paylaşılmadığından veya depolanmadığından, draw.io, veri korumasını kapsayan dünya çapındaki üç standart olan ISO 27000 , 27001 ve 27002 standartlarında sertifika almanıza yardımcı olabilir .Ve Confluence için draw.io kullanıyorsanız, süreçlerinizi şekillendirebilirsiniz. Kapsamlı ve entegre revizyon geçmişinin yanı sıra, draw.io şemalarınız ISO 19011 (denetim ve kalite yönetim sistemleri) kapsamında sertifika almanıza yardımcı olacaktır.
Diyagramlar denetimleri daha verimli kılar

İş ve BT süreçlerinin de değerlendirildiği dış kurumsal yönetim ve mali denetimler, özellikle sıkı düzenlemeye tabi tutulan endüstriler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve Sarbanes-Oxley Yasası kapsamında denetlenmesi gereken halka açık şirketler için ortak bir gerekliliktir . Amerikan Menkul Kıymetler Borsası. İşlemlerinizin şemaları bu denetimleri daha az zaman alıcı ve çok daha az stresli hale getirir.Metni ve meta verileri paylaşmadan bir diyagramı paylaşabilirsiniz : draw.io için anonimleştirme eklentisi, metninizdeki tüm metin ve meta verilerin üzerine yazar, böylece potansiyel olarak hassas bilgileri paylaşmadan paylaşabilirsiniz.
Draw.io sunucusunun, mühendislik ekibimizin hataları ayıklamasını sağlamak için cihazınız ve IP adresinizle ilgili bilgileri kaydetmesi gerekirken, bu günlüklerin her 10 günde bir döngüsel olarak üzerine yazılır ve teknik olmayan personelin erişimi yoktur.
Hatalar oluştuğunda, tüm yazılımlarda olduğu gibi, draw.io, sunucuya, ortaya çıkan koşulu kod satırı ile birlikte bir hata raporu gönderir. Bu hata raporları kişisel bilgiler veya diyagram verilerinizin herhangi bir bölümünü içermez.
draw.io ve GDPR
Draw.io web siteleri Google Analytics gibi herhangi bir izleme kodunu içermiyorsa veya reklamlar, biz mümkün olduğunca az birinci parti çerezler gibi, biz web işaretleri kullanabilir asla kullanıyoruz ve tarayıcı parmak izi ile sizi profil yok. Diyagram verileriniz ve kişisel verileriniz draw.io ile güvendedir.