Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kaliteli Hizmet, Güvenilir Ödeme ve Hızlı Teslimat Güvencesi..

İLETİŞİM

CakePHP Nedir?

CakePHP Nedir?

CakePHP , PHP için ücretsiz , açık kaynaklı ve hızlı bir geliştirme kütüphanesidir.19 Eylül 2019CakePHP , PHP için ücretsiz , açık kaynaklı ve hızlı bir geliştirme kütüphanesidir. Programcıların web uygulamaları oluşturmak için kullandığı temel bir yapıdır. Öncelikli hedefi esneklik kaybı yaşamadan yapısal ve hızlı bir şekilde çalışmayı sağlamaktır. CakePHP, projeye büyük değer katan aktif bir geliştirici ekibine ve topluluğuna sahiptir. CakePHP'yi kullanmak, uygulamaların çekirdeğinin iyi bir şekilde test etmeyi sağlamaktadır.
CakePHP Temel Amacı Nedir?
CakePHP kütüphanesi, uygulamalar için sağlam bir temel sağlar. Kullanıcının ilk isteğinden, bir web sayfasının son işlemesine kadar her yönüyle ilgilenebilir. Çerçeve, MVC ilkelerini takip ettiğinden, uygulamaların birçok özelliğini kolayca özelleştirmeye ve genişletmeye olanak tanır. Bu kütüphane aynı zamanda, tüm uygulamaları tutarlı ve mantıklı kılmak için dosya adlarından veritabanı tablo adlarına kadar temel bir organizasyon yapısı sağlar. Bu kavram basit ama güçlüdür.

CakePHP Avantajları Nedir?
* Esnek lisanslama
* PHP'nin 4. ve 5. sürümleri ile uyumlu
* Veri tabanı etkileşimi için entegre CRUD
* Kod üretimi
* MVC mimarisi
* Temiz, özel URL'ler
* Yerleşik doğrulama
* Hızlı ve esnek şablonlama (PHP sözdizimi, yardımcılarıyla)
* AJAX, JavaScript, HTML Formları ve diğer yardımcı programlar
* E-posta, Çerez, Güvenlik, Oturum ve İstek İşleme Bileşenleri
* Esnek ACL
* Veri Temizliği
* Esnek Önbellekleme
* Herhangi bir web sitesi dizininden çalışır, çok az Apache yapılandırması söz konusudur CakePHP Ücretsiz ve Açık Kaynaklıdır CakePHP açık kaynaklı bir projedir ve kullanmak isteyen herkes için ücretsizdir. MIT Lisansı altında dağıtılmaktadır. Bu, insanların yalnızca ücretsiz olarak kullanamayacakları, aynı zamanda CakePHP'nin kaynak koduna bakabilecekleri ve nasıl çalıştığını öğrenebilecekleri anlamına geliyor.